Bizi Arayın : 0551 108 58 80

PIHLIS Rent A Car

PIHLIS Rent A Car

PIHLIS Rent A Car

Antalya Rent a Car

Dünyada ilk bilinen kiralama uygulamaları M.Ö 2000'li yıllarda Sümerler döneminde tarım araçları kiralanmasında görülmüştür. Ortaçağda yaşanan gelişmeler atların, silahların zırhların özellikle şövalyeler tarafından kiralanmasına konu olmuştur.

Geçmişten günümüze kadar yaşanan çeşitli ekonomik gelişmeler yaşanan krizler sonrası finansman güçlüklerini aşmak isteyen firmalar tarafından kiralama yöntemi benimsenerek modern bir uygulama biçimi kazanmıştır. Günümüzde pek çok firma kısa dönem ve günlük araç ihtiyaçlarını kiralama yöntemiyle karşılamaktadır. Özellikle finansman kaynaklarını kendi iştigal konularında kullanmayı tercih etmektedir. Günümüzde uzun mesafeli seyahatlerin ağırlıklı olarak havayoluyla yapılıyor olması kısa süreli iş seyahatleri ve turistik amaçlı seyahatler günlük araç kiralama ihtiyacını ön plana çıkarmaktadır.

Şirketimiz 10 yılı aşkın bir süredir siz değerlı müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an sizlere güvenli sürekli ve sorunsuz bir şekilde hizmet sağlamaktadır.
Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkelerımız arasındadır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.write me on whatsapp